Menü
Sepetim

Ahşap'ı Tanıyalım

09 Kas Ahşap'ı Tanıyalım
02 Kas AHŞAP ÇEVRE DOSTUDUR
0 649
Ahşap, yenilenebilir kaynaklardan elde edilen, uygun maliyetli, çevresel ve doğal dengeyi korumaya katkı sağlayan çevre dostu bir mühendislik malzemedir. Karbon ayak izini azaltmak için artan çabalar ve çevreci yaklaşımlar bina tasarımcılarına  işlevsellik ve maliyet hedeflerini tutturmak bakımından Ahşabı daha cazip hale  getiriyor.​Yeni binalar y..
02 Kas ÇOK YÖNLÜLÜK
0 508
Çok Yönlülük  - ESNEK TASARIM         Ahşabın tasarımda sağladığı esneklik, doğramadan, cephe sistemlerine, kaplamadan taşıyıcı sistemlere kadar çok farklı uygulama imkanları ve bina çeşitliliği sunar.Ahşap, dekoratif son ürün olarak ve bir yapı malzemesi olarak tek ailelik evlerden çok katlı apartman dairelerine, bürolara, okullara, sağlık tesisle..
02 Kas YAPISAL PERFORMANS
0 527
- YAPISAL PERFORMANS VE SİSTEMLER​             Ahşap yapısal özellikleri, küçük yapılarda kullanılan hafif karkas yöntemlerinden, spor salonları, Kültür merkezleri, tiyatro binaları, okullar ve diğer büyük binalar inşa etmek için kullanılan Kütle(Mass Timber) yapı sistemlerine kadar geniş uygulama imkanları sağlar.İşlenmiş Yapısal Ahşap(Lamine vs y..
02 Kas KALKINMADA KALDIRAÇ
0 526
Kalkınmada KaldıraçÜlkemizde Ahşap ürünlerin üretimi ve kullanımı ekonomide, kalkınmada ve refahın artırılmasında önemli potansiyeller barındırıyor. Ormanlarımızın sürdürülebilirliği ve gelişimi ön planda tutularak, ahşap ürünleri endüstrisinin kırsal ekonomiye ve istihdamı artırmaya katkılar sağlayarak kalkınmanın önemli bir motoru olması mümkündü..
02 Kas EKONOMİK MALİYET
0 620
Ekonomik MaliyetAhşap ürünlerin, malzeme, inşaat ve çevre maliyetleri açısından bir çok avantajları vardır. Ahşap, uygun malzeme tercihi, doğru tasarım ve hesaplama yapıldığı takdirde sağlayacağı düşük maliyetinin yanı sıra estetik, ekonomik, çevreye duyarlı, çok yönlü ve yaşam döngüsü süreçlerine bağlı olarak yüksek performanslı çözümler sunar.Pro..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Çerez Kullanımı
Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.